SoS Public GaminG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 igrac likvidator

Go down 
3 posters
AuthorMessage
mlata




Posts : 8
Join date : 2009-01-10

igrac likvidator Empty
PostSubject: igrac likvidator   igrac likvidator EmptyTue Feb 24, 2009 7:10 pm

ovako banao sam za stalno likvidatora jer decko previse smara vredja i psuje ostale igrace pokusao sam sa gag i ban na odredjeno vreme(skoro uvek na 15 min) ali nije mi uspelo da ga smirim decko fura neki svoj fazon u kome misli da je on glavni da moze druge da vredja i psuje mislim da takve igrace ne treba vise tolerisati bar ja ne mogu tako igrati a video sam da mnogima smeta na serveru... ako zelite da ga vratite na server meni slobodno skinite admina jer cu odustati da pikam na sos ako bude bio vracen smatram da je cs igra zadovoljstva a ne mesto da nekog psujes i vredjas razumem kad ti neko drug pa i da ga opsujes i da ga zezas ali ne da vredjas i psujes igrace koji su dosli da igraju posteno i da se zabave... ne znam sad ni sta sam napisao ali mislim da ce te me razumeti... pozz svim postenim igracima od mlate ili ante kako me ko vec zna geek
Back to top Go down
Dark Messiah

Dark Messiah


Posts : 4
Join date : 2009-01-13

igrac likvidator Empty
PostSubject: Re: igrac likvidator   igrac likvidator EmptyThu Feb 26, 2009 3:16 am

on je u poslednje vreme stvarno poceo da vredja igrace,ali u pravom smislu te reci...I na drugim serverima isto,posto znam igrao sam sa njim pa znam....
Back to top Go down
NeuS

NeuS


Posts : 5
Join date : 2009-07-13
Location : Srbija , Nis

igrac likvidator Empty
PostSubject: Re: igrac likvidator   igrac likvidator EmptyMon Jul 13, 2009 5:53 am

Likvidator znaci mnogo vredja igrace i a SoS-u i na BulleT-u .... tako da ....
Back to top Go down
http://serbianis.forumotion.net
Sponsored content





igrac likvidator Empty
PostSubject: Re: igrac likvidator   igrac likvidator Empty

Back to top Go down
 
igrac likvidator
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SoS Public GaminG Forum :: SoS Public GaminG [217.26.70.65:27029] :: Hall of Shame-
Jump to: